Motorbike - Test Voge 500DS Adventure

Vše, co si můžeš přát.

Beru klíček a mířím k pěkné červené motorce, jejíž tvary mi ani na první pohled nejsou moc povědomé. Skáču do sedla, místa dost, řídítka a stupačky tam, kde je chcete mít a hned se cítím jako doma. Po otočení klíčkem se rozsvítí barevný displej, jehož grafika zobrazuje mimo jiné ikonu pro spárování se smartphonem. Vše působí bytelně, kvalitně a funkčně. Ne, tahle motorka nenese znak žádné a známé prémiové značky. No A?

Model 500DS byl v nabídce ten největší a také ze všech čtyř strojů nedražší kousek (modelová řada byla poté rozšířena o 650DSX), v našem případě vybavený paketem Adventure, který doplní motocykl o tři bytelné hliníkové kufry. To vše nyní prodejce nabízí za zajímavou cenu necelých 168 ticíc korun a bez označení Adventure (bez kufrů) můžete pětistovku pořídit již za 153 tisís korun.

Premiový základ

To, že jsem zmínil cenovku již v prvním odstavci, má svůj důvod. Voge 500DS toho může kromě líbivého vzhledu, který na první pohled asi nejvíce připomíná design nové Hondy NC750X, nabídnout daleko více. Nejde totiž jen o levnou skládačku, celá motorka je totiž konstruována s ohledem na funkčnost a ty nejdůležitější komponenty motocyklu nesou jméno renomovaných výrobců....

 

Komu bych Voge 500DS doporučil?

Každému, kdo hledá motocykl, který ho pohodlně a levně doveze kamkoliv, kam vedou asfaltové cesty. Každému, kdo rád cestuje a nepotřebuje v každé zatáčce pokoušet limity své, ani motorky. Pokud na tebe tato charakteristika sedí, tak věř, že tady dostaneš vše, co si můžeš přát.

Zdroj: Motorbike / červenec-srpen 2021

 

Celý článek

getGeoData

K vyhledání prodejce se používají služby třetích stran.
Při zobrazení mapy se ukládají soubory cookie z Map Google.
Zobrazit zásady ochrany osobních údajů.

Zobrazit mapu

MSA Motor Sport Accessoires GmbH
Am Forst 17b
D-92637 Weiden i.d.OPf.
Tel.: 09 61 / 38 85 - 207
info(at)voge-bikes.cz