VOGE 500 R v testu v časopisu MOTORRAD

Hodně chvály a v hodnocení cena:výkon známka 1,3!

Pod titulkem „Na vlně úspěchu?“ vyšel v aktuálním čísle časopisu MOTORRAD (č. 22/2020) samostatný test modelu VOGE 500 R. Tam byl tento „China bike“důkladně prověřen a získal velmi dobré hodnocení za ovladatelnost, kvalitu zpracování a použitelnost vpři každodenním ježdění.V hodnocení cena:výkon si VOGE 500 R dokonce odnesl skvělou známku 1,3!

Toto vydání lze kromě papírové podoby také shlédnout online zde.

 

Celkové shrnutí je uvedeno zde:

„Nováčkovi ze stáje VOGE je potřeba udělat velký kompliment: Takhle dobře a vyváženě ještě nejel žádný čínský motocykl a v detailu tak čistě zpracovaný už vůbec ne. Zátah jako Honda CB 500 F, cena nižší než Kawasaki Z 400 a , okay, váha přes dva metráky. Achilovou patou je zatím malá nosnost. Ale importér MSA ví, jak etablovat na trhu značky z Asie.“ Tolik citát z Motorradu.

 

Zde ještě několik výtažků  z tohoto 10-ti stránkového testu:

  • "Ale dnes již renomovaný výrobce motorů Loncin nepřehání. Skutečný výkon je vyšší než udávaný. Ve reálu odevzdává tato čínská pohonná jednotka na motorové brzdě skutečných 46 koní [...] Takže první překvapení je rozhodně pozitivní."
  • "Na zatočených okreskách podává Voge velmi dobré výkony. Nejen začátečníci se budou dobře bavit. Prima."
  • "Komponenty zde její tvůrci spojili harmonicky do líbivého designu."
  • "Tento protiběžný twin má sytý zvuk, vrčí a brouká, buší nízkou frekvencí, prostě je akusticky stále přítomen dění."
  • "Při plném kotvení je 500 R pořád silně stabilní, zadní kolo zůstává na zemi. Dobře zvládat se dá snaha o nadzvednutí při brždění v náklonu."
  • "Ano, jezdí vybraně a spolehlivě, svižně se protahuje zatáčkami a drží zvolenou stopu. Jedním slovem: pohodově. To vyvolává v řidiči důvěru."
  • "I jinak veškerá výbava a zpracování je na úrovni. [...] I na druhý, bližší pohled je vidět kvalitní zpracování a finiš materiálů. Kompliment."
  • "Jezdecká pozice se dá popsat jako integrovaná do motocyklu, perfektně ve středu dění. Tento posaz neodradí ani menší řidičky a řidiče, těm víc narostlým dovolí hodně pohybu. To je prima."

– časopis Motorrad, vydání č. 22/2020

getGeoData

K vyhledání prodejce se používají služby třetích stran.
Při zobrazení mapy se ukládají soubory cookie z Map Google.
Zobrazit zásady ochrany osobních údajů.

Zobrazit mapu

MSA Motor Sport Accessoires GmbH
Am Forst 17b
D-92637 Weiden i.d.OPf.
Tel.: 09 61 / 38 85 - 207
info(at)voge-bikes.cz