Vstup pro tisk

Chráněný vstup pro tisk

V tiskové oblasti VOGE naleznete fotografie motocyklů ve vysokém rozlišení, tiskové zprávy a další tiskový materiál. Pokud máte zájem získat přístupová data, kontaktujte nás e-mailem na adrese p.kolackova(at)msa-germany.de

Váš MSA tým z Weidenu

 

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo:
Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

Podmínky pro použití oblasti fotografií a stahování společnosti MSA GmbH

Věnujte prosím chvilku pro přečtení podmínek pro naši tiskovou oblast. Veškerý obsah oblasti fotografií a stahování společnosti MSA GmbH je chráněn autorskými právy. Společnost MSA GmbH výslovně povoluje použití fotografií a dalšího stahování pro následující účely:

  • Redakční zprávy o aktivitách nebo produktech společnosti MSA GmbH v tištěných a online médiích
  • Prezentace modelů od společnosti MSA GmbH za účelem inzerce nových vozidel od společnosti MSA GmbH prodejci v tištěné podobě nebo online, za předpokladu, že nová vozidla byla zakoupena přímo od společnosti MSA GmbH.

Pokud jsou soubory ke stažení a jejich obsah distribuovány, je třeba výslovně odkazovat na práva společnosti MSA GmbH. Obsah nesmí být žádným způsobem měněn a bez písemného souhlasu nesmí být používán na jiných webových stránkách k jiným účelům, než které jsou uvedeny výše. Porušení těchto podmínek vás zavazuje k okamžitému zničení všech elektronických a fyzických kopií obsahu, který jste vytvořili. Vyhrazujeme si právo uplatnit další nároky na náhradu škody.

 

getGeoData

K vyhledání prodejce se používají služby třetích stran.
Při zobrazení mapy se ukládají soubory cookie z Map Google.
Zobrazit zásady ochrany osobních údajů.

Zobrazit mapu

MSA Motor Sport Accessoires GmbH
Am Forst 17b
D-92637 Weiden i.d.OPf.
Tel.: 09 61 / 38 85 - 207
info(at)voge-bikes.cz